Gdzie można zarabiać na ankietach — lista stron z płatnymi ankietami

jak zarabiac na ankietach przy komputerze

Zarabianie na ankietach to ciekawy sposób na dodatkowe źródło dochodu. Chcesz wiedzieć, gdzie zarabiać na ankietach? Warto korzystać ze zweryfikowanych stron internetowych, które dbają o ochronę danych osobowych użytkowników. Poznaj listę stron z płatnymi ankietami i pomnażaj pieniądze z własnej kanapy.

  1. Strona z płatnymi ankietami ePanel.pl
  2. Strona internetowa z płatnymi ankietami Myiyo.com
  3. Zarabianie na ankietach na stronie Opinie.pl

1. Strona z płatnymi ankietami ePanel.pl

Wypełnianie ankiet przez internet stanowi łatwe źródło dochodu, ponieważ można zarabiać w dowolnym miejscu, korzystając z własnego komputera. Jedną ze stron z płatnymi ankietami jest ePanel.pl należąca do firmy badawczej ARC Rynek i Opinia. Jak zarabiać na ankietach przez ten serwis internetowy? Wystarczy zarejestrować się na stronie, używając adresu mailowego. Na podanego maila będą przesyłane linki do ankiet. Za wypełnienie każdej z nich użytkownik otrzymuje punkty, które są przeliczane na wynagrodzenie (1 pkt. = 1 zł). Po zebraniu co najmniej 50 punktów istnieje możliwość wypłacenia zgromadzonych środków, które trafiają na konto bankowe użytkownika w ciągu 45 dni. Jednak pieniądze niekoniecznie muszą trafiać na konto osoby wypełniającej ankiety. Może ona zdecydować o przekazaniu środków na cele charytatywne. Bardzo wygodną formą zarabiania na ankietach jest również korzystanie z aplikacji mobilnej ePanel.pl.

2. Strona internetowa z płatnymi ankietami Myiyo.com

Szukasz serwisów, gdzie można zarabiać na ankietach w bezpieczny sposób? Inna strona z płatnym ankietami to Myiyo.com. Oprócz Polski serwis jest dostępny m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Turcji, Meksyku i Peru. By zacząć pracę przy wypełnianiu ankiet, należy dokonać rejestracji na stronie. Podobnie jak w przypadku poprzedniego serwisu ankiety trafiają do użytkownika na podany przez niego adres mailowy lub aplikację mobilną, a za wypełnienie każdej z nich są przydzielane punkty. Po zgromadzeniu punktów o wartości 20 euro użytkownik może wypłacić środki na swoje konto. Dużą zaletą zarabiania na tej stronie jest to, że za bardziej wymagające i dłuższe ankiety przysługuje wyższe wynagrodzenie.

3. Zarabianie na ankietach na stronie Opinie.pl

Kolejną stroną, na której można zarabiać, wypełniając ankiety, jest Opinie.pl. Użytkownicy korzystający z tego serwisu są nazywani Panelistami. Rejestrując się na stronie, trzeba podać m.in. datę urodzenia, płeć, adres e-mail i numer telefonu. System dopasowuje ankiety do zainteresowań użytkowników, dlatego częstotliwość ich otrzymywania zwykle nie jest regularna, jednak liczba przesłanych formularzy nie przekracza 3 na tydzień. Osoby wypełniające ankiety zbierają punkty, które później mogą wymienić na pieniądze. Istnieje również opcja korzystania z aplikacji mobilnej do zarabiania na ankietach.

Pamiętaj, aby korzystać z wiarygodnych stron z płatnymi ankietami, które nie proszą użytkowników o podanie zbyt wielu danych mogących posłużyć do niewłaściwych celów. Dobrym rozwiązaniem jest sprawdzenie opinii na temat serwisu w internecie oraz rejestrze przedsiębiorców KRS.

One thought on “Gdzie można zarabiać na ankietach — lista stron z płatnymi ankietami”

  1. mala

    Wiele prazy próbwoałam zarobić na ankietach online ale okazywało się, że prawie zadnych ankiet nie dostawałam. Nie wiem co robiłam zle 🙁 A naprawdę chciałam je wypełniac

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *