Archiwum tagów: kwota

Jak zarabiać na Youtube? 5 praktycznych podpowiedzi

Youtube na smartfonie

Sponsorzy zapłacą ci stałą kwotę za reklamy w twoich filmach – będziesz tylko musiał przez minutę bądź dwie prezentować w materiale określone produkty. Jeżeli ktoś kupi reklamowany produkt, otrzymasz dodatkową prowizję. 4….Nie masz gwarancji, że uda ci się uzyskać wystarczająco dużo wyświetleń i kliknięć, aby zarabiać satysfakcjonujące cię kwoty. Trzeba też zdawać sobie sprawę, że nie każdy może przystąpić do programu partnerskiego Youtube. Zależy to od liczby wyświetleń.

Moneyback i cashback – na czym to polega, jakie są różnice?

Karta debetowa

Bonusy w postaci moneyback mogą stanowić np. 5% w skali miesiąca, jednak nie więcej niż określona kwota. Mogą one też ograniczać się do konkretnych wydatków, np. będą wypłacane jedynie od kosztów poniesionych za zakupy spożywcze lub za rachunki domowe….Chociaż kwota, którą chcemy wypłacić może być wyższa niż wartość przeprowadzanej transakcji, są pewne ograniczenia. Posiadacze karty Visa mogą jednorazowo wypłacić 300 zł. Więcej, bo 500 zł wypłacą osoby mające karty MasterCard. Gdzie można wypłacić pieniądze przez cashback?

Jak działa cashback?

Plik banknotów

Posiadacze kart Visa mogą jednorazowo wypłacić maksymalnie 300 zł, natomiast osoby korzystające z MasterCard kwotę mają wyższą, bo do 500 zł. Ile kosztuje cashback? W większości przypadków korzystanie z usługi cashback jest wolne od opłat….Wystarczy, że podczas jakiejkolwiek płatności kartą, nawet na drobną kwotę, zgłosi się sprzedawcy chęć wypłacenia gotówki. Oczywiście musi się to odbyć w sklepie lub punkcie usługowym, gdzie taka opcja jest możliwa. Takie miejsca oznaczone są logo cashback.