Archiwum tagów: rodzai

Jak opodatkowana jest premia, jaki podatek od premii?

pieniądze kalkulator lupa

Jakie są rodzaje premii? Czy premia jest opodatkowana? Czy premia musi mieć formę pieniężną? Jakie są rodzaje premii? Zacznijmy od podstaw, a więc rodzajów premii, jakimi może obdarować nas pracodawca. Istnieją dwa rodzaje premii pieniężnej – uznaniowa oraz regulaminowa….Niewypłacenie tego rodzaju premii traktowane jest tak samo, jak niewypłacenie wynagrodzenia zasadniczego.

Co to jest program lojalnościowy? Zarabianie na okazjach

zakupy-czym-jest-program-lojalnosciowy-jak-zarabiac-na-okazjach

Jakie wyróżnia się rodzaje programów lojalnościowych i z których warto korzystać? Program lojalnościowy – co to? Jak zarabiać na okazjach? Rodzaje programów lojalnościowych Popularne programy lojalnościowe Program lojalnościowy – co to?…Z programem punktowym bardzo często połączony jest inny rodzaj – klubowy, który polega na tym, że stały klient otrzymuje kartę członkowską, która umożliwia mu dostęp do wielu korzyści. Inny rodzaj to program partnerski, w którym lojalność klienta jest warta współpracy z innymi firmami.

Dodatkowa kasa – alternatywne sposoby zarabiania

Dodatkowa kasa

Zalecany jest ten rodzaj pracy osobom, które w swoim obecnym stanowisku, mają elastyczne godziny pracy, dzięki któremu mogą dostosować swój czas do wykonywania drugiej czynności….Gdy już wybierzesz odpowiedni rodzaj pracy, poszukaj w internecie konkretne oferty związane z dodatkowym zarobkiem. Na rynku pracy znajdziesz wiele takich propozycji z alternatywnym kierunkiem przystosowanym do twoich potrzeb.